Kompresory

Nabízíme šroubové a pístové kompresory Ingersoll-Rand pro průmyslové a dílenské aplikace. Šroubové kompresory dnes v průmyslu zastupují převážnou většinu technologií na výrobu tlakového vzduchu. Tato rostoucí potřeba platí jak v řemeslných dílnách a malých podnicích tak velkých průmyslových závodech. Díky pokročilým technologiím vám šroubové kompresory uspoří nemalou částku v provozu.

Kompresory pístové

Díky osvědčené konstrukci a dosaženým výkonům jsou pístové kompresory  Ingersoll Rand celosvětové uznávané za svou spolehlivost, úspornost a efektivitu.

Kompresory vysokotlaké

Pístové vysokotlaké kompresory INGERSOLL-RAND jsou konstruovány až do tlaků 350 bar. Mají litinovou konstrukci válců a nerezové ventily s prodlouženou životností. Jsou vybaveny 4-polovým motorem IP54. Olej AllSeason dovoluje provádět servisní intervaly až po 2000 provozních hodinách. Kompresory jsou umístěny na paletě se silentbloky.

Kompresory šroubové

Ingersoll-Rand šroubové kompresory made in Czech republic. Šroubové kompresory jsou vyráběny ve výrobním závodě Ingersoll-Rand v Uničově.  Rotační šroubové kompresory nabízejí to nejlepší z léty prověřených designů a technologií, s novými pokročilými funkcemi, které zajišťují nejvyšší úroveň spolehlivosti, efektivity a produktivity.

Filtry

Třída A – filtrace aktivním uhlím. Odstraňování olejových pár a pachů uhlovodanu, zajištění maximálního zbývajícího obsahu oleje <0,003mg/m (s vyloučením metanu) při 21°C. (pokud je předřazen filtr třídy H).

Třída H – Vysoce efektivní filtrace oleje. Odstraňování částic o velikosti do 0,01 mikronu včetně aerosoly vody a oleje, zajištění maximálního zbývajícího obsahu aerosolu 0,01 mg/m (<0,01 části na milion) při 21°C. (pokud je předřazen filtr třídy G).

Třída G – Univerzální ochrana. Odstraňování částic o velikosti do 1 mikronu včetně se zkondenzovanou tekutou vodou a olejem, zajištění maximálního zbývajícího obsahu aerosolu 0,6 mg/m (<0,6 části na milion) při 21°C.

Třída D – filtrace prachu pro všeobecné použití. BSPT filtry: Odstraňování částic prachu o velikosti do 1 mikronu. Přírubové filtry: Odstraňování částic prachu o velikosti do 5 mikronu.

Šroubové s měničem

Chladící sušiče

Produkty
Kontakty

MAVE Plus s.r.o.
Pasteurova 10
779 0 Olomouc
Česká Republika

 

 
+420 777 888 981
Oblíbené