Kolejové systémy

 

Kolejové systémy tvoří základ jakéhokoli systému pro manipulaci s materiálem.Ingersoll Rand nabízí pět typů systémů z lehkého hliníku a oceli.Kolejový systém Ingersoll-Rand=nejefektivnější systém posunuKvalitní pojezdový povrch, přesné vedení pojezdů a kloubové závěsy umožňují pohybovat nákladem s maximální silou pro uvedení v chod menší než 1,5% celkového nákladu.Vyložení síly požadované během posuvu je menší než 1% i pokud se náklad nachází a je s ním pojížděno na okraji kolejové dráhy.

Rychlé a přesné polohování a umístění
Extremně nízké síly vynaložené pro pojíždění znamenají velmi rychlé a přesné umístění nákladu, aniž by bylo nutné pohybovat kolejí vpřed nebo vzad.

Snižování námahy a síly pracovníků
Použitím běžného závěsného systému je nutno pro přemístění 500kg nákladu 100 krát za den vynaložit sílu jako by bylo přemístěno 3000kg. Se systémem Ingersoll-Rand je třeba vynaložit sílu menší než 500kg, aby byla vykonána stejná práce s tím, že žádná další námaha k polohování pojezdové koleje a nákladu již není potřebná.

Nosnosti
Jeřábové systémy INGERSOLL RAND jsme schopni dodat s roztečí až 9m a nosností až 1360kg.

Komplexnost
Systém nabízí kromě kolejových drah také kompletní poslušenství, vozíky, závěsy, prvky pro vzduchové a elektrické vední atd.

Systémy MONORAIL
Využívají stejné prvky jako prvky pro systémy jeřábů. Obvykle se používají pro jednoosé požadavky manipulace. K dispozici jsou i obloukové prvky

 

Fotogalerie


Produkty
Kontakty

MAVE Plus s.r.o.
Pasteurova 10
779 0 Olomouc
Česká Republika

 

 
+420 777 888 981
Oblíbené