Podavače a dávkovače šroubů OHTAKE

Podavače firmy Ohtake nabízíme od roku 2002. Původně Quicher. Kromě samotného prodeje a návrhů pracovišť provadíme i servis a dodávky náhradních dílů.

Ohtake-Root Kogyo: Shrnutí

Společnost OHTAKE byla založena v roce 1968 v Iwate v Japonsku. Vyrábí dva různé produkty: „Běhací pásy“ a „Automatické podavače šroubů“.

OHTAKE prodává běžecké pásy od svého založení. V roce 1992 získala výrobní licenci na lékařské běžecké pásy a vyrábí a prodává rehabilitační běžecké pásy pro osoby se zdravotním postižením nebo seniory a sportovní běžecké pásy pro profesionální sportovce. Mají také velké množství zakázkově vyrobených výkonů pro běžecké pásy pro účely měření ve firmách a laboratořích.

Dalším předmětem podnikání společnosti OHTAKE je „Automatické podávání šroubů“. S výrobou a prodejem automatických šroubových podavačů začali v roce 1996, nyní se prodávají do více než 40 zemí světa.

Automatické podavače šroubů OHTAKE využívají systém horizontálních kolejnic, který podporuje širokou škálu materiálů a tvarů šroubů, různé pracovní styly a rozměry obrobků. Tento jedinečný mechanismus a pokročilá technologie mohou výrazně přispět k efektivitě vaší výrobní linky.

Automatické unášeče šroubů dramaticky zvyšují rychlost utahování šroubů. Díky snadnému použití a použití prvního výměnného kolejnicového mechanismu na světě vám tato zařízení umožňují pracovat se šrouby různých průměrů a formátů.

I když výměna obrobku vyžaduje různé průměry šroubů, vše, co musíte udělat, je vyměnit za novou kolejnici. Není potřeba nahrazovat samotný stávající mechanismus, což snižuje náklady na zařízení. Mechanismus horizontální kolejnice nabízí rychlé a stabilní podávání šroubů, vysoce univerzální design a snadné použití v automatických podavačích šroubů OHTAKE, což zajišťuje vysoce efektivní práci při utahování šroubů.

OHTAKE založila místní dceřinou společnost OHTAKE USA (New Jersey) v roce 2019 a OHTAKE EUROPE  v roce 2020 za účelem zavedení jejich automatických šroubových podavačů.

Výrobní továrna OHTAKE se pyšní používáním vysoce kvalitních materiálů (které se také používají při výrobě lékařského vybavení) a také řádnými postupy řízení. Přesný výkon, vysoká provozní bezpečnost a snadno opravitelná konstrukce: stroje OHTAKE jsou ztělesněním japonské kvality.

Produkt
Výrobce
Provedení
Zařazení
Průměr šroubu
Cena
PODAVAČE A DÁVKOVAČE ŠROUBŮ OHTAKE

NJ2330
Ohtake
Pro ruční montáže
Průmyslové
3
Cena na dotaz
PODAVAČE A DÁVKOVAČE ŠROUBŮ OHTAKE

NJR4540
Ohtake
Pro roboty
Průmyslové
4
Cena na dotaz
PODAVAČE A DÁVKOVAČE ŠROUBŮ OHTAKE

FM3640
Ohtake
Dávkovače
Průmyslové
4
Cena na dotaz
PODAVAČE A DÁVKOVAČE ŠROUBŮ OHTAKE

OM26M35
Ohtake
Pro ruční montáže
Průmyslové
3.5
Cena na dotaz
PODAVAČE A DÁVKOVAČE ŠROUBŮ OHTAKE

OM26R40
Ohtake
Pro roboty
Průmyslové
4
Cena na dotaz
Vendor Slider Fiam
Vendor slider IR
Vendor Slider Norbar
Vendor Slider Ohtake
Vendor Slider Plarad