Manipulace

Jedinečný kolejový systém Ingersoll-Rand spolu s pneumatickými a elektronickými manipulátory tvoří ucelenou nabídku manipulačních systému. Pneumatické balancery a manipulátory jsou vhodné pro manipulaci s břemeny až do hmotnosti 450kg. S využitím systému Ingersoll-Rand je jakákoliv manipulace s břemeny velmi snadná.

Zvedáky - ruční

Ruční pákové a ruční řetězové zvedáky Ingersoll-Rand mají rozsáhlé využití v různých oborech (např. stavebnictví, vyprošťování, údržbách firem, hutích apod.)  jednoduše všude tam, kde je zapotřebí zvedat a manipulovat s těžkými břemeny. Zvedáky Ingersoll-Rand se vyznačují  jednoduchou a robustní konstrukcí a jsou použitelné v náročných podmínkách.

Kolejové systémy

 Kolejové systémy tvoří základ jakéhokoli systému pro manipulaci s materiálem.Ingersoll Rand nabízí pět typů systémů z lehkého hliníku a oceli.Kolejový systém Ingersoll-Rand=nejefektivnější systém posunuKvalitní pojezdový povrch, přesné vedení pojezdů a kloubové závěsy umožňují pohybovat nákladem s maximální silou pro uvedení v chod menší než 1,5% celkového nákladu.Vyložení síly požadované během posuvu je menší než 1% i pokud se náklad nachází a je s ním pojížděno na okraji kolejové dráhy.

 

Pneumatické balancery

Vzduchem poháněné zařízení pro snadnou manipulaci s břemeny o hmotnosti až 450kg. Srdcem celé jednotky je vzduchová komora a píst. Vzduch vstupující do komory tlačí na píst, který roztáčí cívku, svine kabel a tím zvedne náklad. Vypouštěním vzduchu náklad klesá. Regulováním vstupu a výstupu vzduchu se náklad vyvažuje do tzv. beztížného stavu. Bezpečnostní systém navíjení zabraňuje prudkému navinutí v případě uvolnění břemene. Šnekové ložisko s nízkým třením vytváří jemný rotační pohyb pro navíjení kabelu na cívku.

Ovládání na rukojeti-ZA- je navrženo pro rychlou a přesnou manipulaci s břemeny různých hmotností. Po zvednutí břemene pomocí ovládání na rukojeti se náklad dostává do tzv. stavu beztíže, který umožňuje pracovníkovi vznášet břemeno v rozsahu až do 450mm ke konečnému uložení.

Jednoduché ovládání –BA- dělá z manipulátoru dokonalou alternativu k tradičním pružinovým balancerům s jednoduchým ovládání. Jeden manipulátor pokrývá kapacitu až deseti různých pružinových balancerů. Manipulátory s tímto ovládáním vytvářejí tzv. stav beztíže po celé délce pohybu.

Hi, Lo, Un specielní ovládání-EA- je vynikající pro velmi rychlou manipulaci s břemeny konstantních hmotností a opakované manipulace. Způsoby přepínání Hi- uchopit a vyvážit, Lo- vyvážení , spouštění a přesné umístění, Un- uvolnění a vyvážení prázdného háku.

Produkty
Kontakty

MAVE Plus s.r.o.
Pasteurova 10
779 0 Olomouc
Česká Republika

 

 
+420 777 888 981
Oblíbené