Fiam elektrické a pneumatické průmyslové nářadí

FIAM - MAVE Plus

Se značkou Fiam spolupracujeme již řadu let. Nabízí elektrické a pneumatické průmyslové nářadí, především šroubováky a utahováky s nastavitelným momentem. Dále šroubováky s podáváním šroubů jak pro ruční montáž tak autotizovaná a robotická pracoviště.

Již více než 70 let je Fiam nejmodernější a nejdynamičtější italskou společností zabývající se výrobou průmyslových utahovacích řešení. Navrhuje a vyrábí vzduchové a počítačové hi-tech stejnosměrné šroubováky, montážní automatizační systémy, vzduchové motory a pneumatické nářadí: tisíce řešení zaručených pro zvýšení produktivity a spolehlivosti průmyslových montážních procesů se zvláštním zaměřením na ergonomii a bezpečnost obsluhy.

Fiam vybudoval silné partnerství s nejlepšími mezinárodními společnostmi působícími v oblasti výroby domácích spotřebičů, motorových vozidel, elektromechanických a elektronických součástek, nábytku atd., přičemž svou silnou konkurenceschopnost zakládá na originálním a výhodném balení, které se vyznačuje spolehlivou technologií, efektivním servisem a dostupnou cenou.

Kromě své konsolidované specializace na utahování nabízí Fiam celou řadu pneumatického nářadí pro všechny průmyslové aplikace (vrtačky, závitníky, brusky a brusky); nemluvě o vzduchových motorech, které jsou užitečné ve stovkách různých aplikací.

Uznávaná schopnost společnosti Fiam naslouchat zákazníkům a porozumět jejich výrobním potřebám je exkluzivní službou, kterou nabízí firmám po celém světě, aby společně vybrali to nejefektivnější řešení.

Obchodní síť se skládá z kvalifikovaných a moderních technických obchodních zástupců, autorizovaných distributorů a dvou poboček ve Francii a Španělsku, abychom byli neustále nablízku potřebám zákazníků.

Být nadále uznáván jako vynikající obchodní partner v průmyslovém světě: to je vize, která nás vede; vyvíjet efektivní řešení v oblasti utahovacích systémů a automatizace výrobních procesů: to je naše každodenní poslání.

Poctivost, houževnatost, spolehlivost, profesionalita, flexibilita: naši historii jsme postavili na těchto 5 hodnotách a bereme je s sebou, když směřujeme k naší budoucnosti.

Produkt
Výrobce
Moment pracovní
Provedení
Otáčky
Cena
MOMENTOVÉ ELEKTRICKÉ ŠROUBOVÁKY PŘÍMÉ

111712011
Fiam
0.3 - 1.6
Přímé
1180
Cena na dotaz
MOMENTOVÉ ELEKTRICKÉ ŠROUBOVÁKY PŘÍMÉ

111712076
Fiam
0.3 - 1.6
Přímé
1180
Cena na dotaz
ELEKTRICKÉ MOMENTOVÉ UTAHOVÁKY ÚHLOVÉ

111712034
Fiam
0.6 - 4.5
Úhlové
340
Cena na dotaz
ELEKTRICKÉ MOMENTOVÉ UTAHOVÁKY ÚHLOVÉ

111712039
Fiam
0.6 - 4.5
Úhlové
340
Cena na dotaz
Vendor Slider Fiam
Vendor slider IR
Vendor Slider Norbar
Vendor Slider Ohtake
Vendor Slider Plarad