Pneumatický šroubovák Fiam CSE6PR
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód114812535
- Typ výrobkuCSE6PR
Parametry
| Provedení | Pistolové |
| Moment pracovní | 1.5 - 6 Nm |
| Otáčky | 1400 1/min |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Délka | 224 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 540 |
| Hlučnost db/a/ | 74 |
| Serie | 1 |
| Upnutí nástroje | 1/4" šestihran |
| Typ spojky | Prokluzová |
| Způsob spuštění | Páčkou |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Fiam |