Pneumatická vrtačka Ingersoll-Rand QP152D
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód01376052
- Typ výrobkuQP152D
- VýrobceIngersoll Rand
Parametry
| Provedení | Pistolové |
| Maximální kapacita sklíčidla | 10 mm |
| Otáčky | 1500 1/min |
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Délka | 184 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Vzdálenost od osy nářadí | 18 mm |
| Závit vřetena | 3/8-24 |
| Doporučená hadice | 6 mm |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 450 |
| Hlučnost db/a/ | 75 |
| Jmenovitý výkon | 0.2 kW |
| Varianta | Bez reverzu |
| Způsob spuštění | Spouští |
| Moment maximální | 3.4 Nm |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Ingersoll Rand |