Pneumatická vrtačka Ingersoll-Rand QA0559D
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód29000000
- Typ výrobkuQA0559D
- VýrobceIngersoll Rand
Parametry
| Provedení | Úhlové |
| Otáčky | 500 1/min |
| Hmotnost | 0.6 kg |
| Délka | 221 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Vzdálenost od osy nářadí | 9.5 mm |
| Výška úhlové hlavy | 27 mm |
| Doporučená hadice | 6 mm |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 450 |
| Hlučnost db/a/ | 75 |
| Jmenovitý výkon | 0.2 kW |
| Varianta | Bez reverzu |
| Způsob spuštění | Páčkou |
| Moment maximální | 12.8 Nm |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Ingersoll Rand |