Pneumatická vrtačka Ingersoll-Rand 7AMST6-EU
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód01338540
- Typ výrobku7AMST6-EU
- VýrobceIngersoll Rand
Parametry
| Provedení | Pistolové |
| Maximální kapacita sklíčidla | 10 mm |
| Otáčky | 1400 1/min |
| Hmotnost | 1.3 kg |
| Délka | 216 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Vzdálenost od osy nářadí | 22 mm |
| Závit vřetena | 3/8-24 |
| Doporučená hadice | 8 mm |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 700 |
| Hlučnost db/a/ | 80 |
| Serie | 5 |
| Jmenovitý výkon | 0.6 kW |
| Varianta | Bez reverzu |
| Způsob spuštění | Spouští |
| Moment maximální | 14.7 Nm |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Ingersoll Rand |