Pneumatická vrtačka Ingersoll-Rand 7ADST4-EU
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód31000000
- Typ výrobku7ADST4-EU
- VýrobceIngersoll Rand
Parametry
| Provedení | Pistolové |
| Maximální kapacita sklíčidla | 6 mm |
| Otáčky | 20000 1/min |
| Hmotnost | 1 kg |
| Délka | 189 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Vzdálenost od osy nářadí | 22 mm |
| Závit vřetena | 3/8-24 |
| Doporučená hadice | 8 mm |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 700 |
| Hlučnost db/a/ | 80 |
| Serie | 5 |
| Jmenovitý výkon | 0.6 kW |
| Varianta | Bez reverzu |
| Způsob spuštění | Spouští |
| Moment maximální | 1.1 Nm |
| Zařazení | Průmyslové |