Pneumatická vrtačka Fiam FY8/90A
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód126309060
- Typ výrobkuFY8/90A
- VýrobceFiam
Popis produktu
Pro vrtání otvorů o průměru 1 až 20 mm. Vybaveno různými druhy sklíčidel pro uchycení bitů (samouzamykací sklíčidla a sklíčidla s klíčem) a modely s kleštinovými sklíčidly. Jsou kompaktní, mají protiskluzové izolované rukojeti a sníženou hladinu hluku.
Parametry
| Provedení | Úhlové |
| Otáčky | 1600 1/min |
| Hmotnost | 1.82 kg |
| Délka | 320 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 600 |
| Hlučnost db/a/ | 80 |
| Způsob spuštění | Páčkou |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Fiam |
| Maximální kapacita sklíčidla | 10 mm |