Pneumatická vrtačka Fiam FY13P
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód126309021
- Typ výrobkuFY13P
- VýrobceFiam
Popis produktu
Pro vrtání otvorů o průměru 1 až 20 mm. Vybaveno různými druhy sklíčidel pro uchycení bitů (samouzamykací sklíčidla a sklíčidla s klíčem) a modely s kleštinovými sklíčidly. Jsou kompaktní, mají protiskluzové izolované rukojeti a sníženou hladinu hluku.
Parametry
| Provedení | Pistolové |
| Maximální kapacita sklíčidla | 13 mm |
| Otáčky | 750 1/min |
| Hmotnost | 1.485 kg |
| Délka | 195 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Závit vřetena | 3/8-24 |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 660 |
| Hlučnost db/a/ | 76 |
| Způsob spuštění | Spouští |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Fiam |