Pneumatická vrtačka Fiam FSE65PC
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód124611531
- Typ výrobkuFSE65PC
- VýrobceFiam
Popis produktu
Pro vrtání otvorů o průměru 1 až 20 mm. Vybaveno různými druhy sklíčidel pro uchycení bitů (samouzamykací sklíčidla a sklíčidla s klíčem) a modely s kleštinovými sklíčidly. Jsou kompaktní, mají protiskluzové izolované rukojeti a sníženou hladinu hluku.
Parametry
| Provedení | Pistolové |
| Maximální kapacita sklíčidla | 8 mm |
| Otáčky | 6500 1/min |
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Délka | 180 mm |
| Připojovací rozměr | 1/4" |
| Závit vřetena | 3/8-24 |
| Spotřeba vzduchu průměrná l/min | 540 |
| Hlučnost db/a/ | 77 |
| Způsob spuštění | Spouští |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Fiam |