Haz tool QXX2PT08VS6
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- KódQXX2PT08VS6
- Typ výrobkuQXX2PT08VS6
- VýrobceIngersoll Rand
Parametry
| Velikost čtyřhranu | 3/8 |
| Provedení | Pistolové |
| Elektrické napětí | 20 V |
| Moment pracovní | 1.6 - 8 Nm |
| Otáčky | 1150 1/min |
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Délka | 212 mm |
| Rozhranní | Wifi + USB + Display |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Ingersoll Rand |
| Způsob spuštění | Páčkou |