Elektrický šroubovák eTensil E8C5A-350
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód111712004
- Typ výrobkuE8C5A-350
- VýrobceFiam
Parametry
| Provedení | Přímé |
| Elektrické napětí | 32 V |
| Moment pracovní | 0.6 - 4.5 Nm |
| Otáčky | 340 1/min |
| Hmotnost | 0.78 kg |
| Délka | 275 mm |
| Upnutí nástroje | Ø 39mm |
| Typ spojky | Automatická |
| Způsob spuštění | Páčkou |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Fiam |