Elektrický šroubovák eTensil E8C4A-650
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód111712003
- Typ výrobkuE8C4A-650
- VýrobceFiam
Parametry
| Provedení | Přímé |
| Elektrické napětí | 32 V |
| Moment pracovní | 0.6 - 4 Nm |
| Otáčky | 640 1/min |
| Hmotnost | 0.78 kg |
| Délka | 275 mm |
| Upnutí nástroje | Ø 39mm |
| Typ spojky | Automatická |
| Způsob spuštění | Páčkou |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Fiam |