Elektrický šroubovák eTensil E8C2A90-2000
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- Kód111712030
- Typ výrobkuE8C2A90-2000
- VýrobceFiam
Parametry
| Provedení | Úhlové |
| Elektrické napětí | 32 V |
| Moment pracovní | 0.6 - 2.5 Nm |
| Otáčky | 2000 1/min |
| Hmotnost | 0.84 kg |
| Délka | 275 mm |
| Upnutí nástroje | 1/4 čtyřhran |
| Typ spojky | Automatická |
| Způsob spuštění | Páčkou |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Fiam |