Elektrický šroubovák Delvo DLV7410HA-BME
Tento produkt nelze vložit do košíku
Chci nabídku- KódDLV7410HA-BME
- Typ výrobkuDLV7410HA-BME
- VýrobceDelvo
Popis produktu
Elektrické šroubováky Delvo jsou vysoce kvalitní nástroje pro profesionální použití se zvláštním důrazem na přesnou regulaci krouticího momentu a dlouhou životnost. Vždy aplikují správné množství točivého momentu s přesnou a pozitivní kontrolou na dosah ruky. Jsou hladké a bez otřesů i v provozu.
Parametry
| Provedení | Přímé |
| Elektrické napětí | 40 V |
| Moment pracovní | 0.02 - 0.2 Nm |
| Otáčky | 700 1/min |
| Hmotnost | 0.23 kg |
| Délka | 166 mm |
| Upnutí nástroje | Ø 4mm |
| Typ spojky | Automatická |
| Způsob spuštění | Páčkou |
| Zařazení | Průmyslové |
| Výrobce | Delvo |