Měření momentu

Provádíme měření točivých momentů a kalibrace: Servis

    Tato měřící zařízení jsou  ideální pro rychlé a jednoduché zjišťování kroutícího momentu pneumatických a elektrických šroubováků a utahováků Ingersoll-Rand.

   Umožňuje měření jak utahováků s klasickou vypínací či prokluzovou spojkou tak i pulsních utahováků. Těmito zařízeními lze ověřovat i momentové klíče.

Zařízení pro měření momentu s integrovaným snímačem

Provádíme měření točivých momentů a kalibrace: Servis

Je měřící zařízení ideální pro rychlé a jednoduché zjišťování kroutícího momentu s intergrovaným snímačem momentu. Nabízíme čtyři modely pro pokrytí rozsahu momentů 0,1-30Nm.

Zařízení pro měření momentu pro externí snímače

Provádíme měření točivých momentů a kalibrace: Servis

Je vyhodnocovací jednotka bez integrovaného snímače určena pro připojení řady patentovaných snímačů odolných impulsům. Umožňuje dynamickou kontrolu kroutícího momentu a simulování operací provedených různým montážním nářadím.

Snímače momentu rotační

Provádíme měření točivých momentů a kalibrace: Servis

Rotační snímače se používají zejména pro snímání dynamického kroutícího momentu dosahovaného v průběhu utahovacího procesu při práci s ručním nářadím. S příslušnými šroubovými simulátory doporučenými firmou Ingersoll-Rand mohou být také používány v laboratořích a dílnách. Unikátní zlaté proužky kolem těla snímače nabízejí plynulé snímání výkonu pro impulsní utahováky a utahováky s vypínací spojkou Navrženo pro šroubováky, úhlové utahováky, impulsní nářadí a momentové klíče.

 

Snímače momentu stacionární

Provádíme měření točivých momentů a kalibrace: Servis

Pevné snímače se používají jak v dílně, tak na montážní lince. Umožňují rychlou kontrolu nastaveného kroutícího momentu ručních, nebo elektrických utahováků. Pro ověření kroutícího momentu se obvykle používají s odpovídajícím simulátorem spojů. Stupeň spoje na simulátoru může být obměněn, aby mohly být dosaženy různé podmínky pro spoje od tvrdých až po měkké. Snímače se sadami šroubových simulátorů jsou velmi dobře využitelné pro nastavení nářadí a jejich testování za různých podmínek šroubových spojů.

Produkty
Kontakty

MAVE Plus s.r.o.
Pasteurova 10
779 0 Olomouc
Česká Republika

 

 
+420 777 888 981
Oblíbené