Novinka - IQV12

Nová IQv12 série nástrojů od společnosti Ingersoll-Rand nabízí univerzální výkon, bezdrátové pohodlí a robustní odolnost v mimořádně kompaktním balení.

Po více než 100 let, se odborníci spoléhali na Ingersoll Rand, pro kvalitu a výkon v těch nejnáročnějších úlohách. Společnost je uznávána jako globální leader v oblasti technologií, nástrojů a řešení. Ingersoll Rand je hrdý na to, že představuje novou řadu IQV12 Compact aku nářadí. Jsou napájené 12V lithium-ion akumulátorem, každý nástroj v nové sérii IQV12 skrývá velký úder v malém rámečku. Nedovolte, úzké a nevhodné aplikace Vás zpomalit! Pomocí nového akumulátorového nářadí IQV12 Series řeší všechny úlohy, kde vaše větší nářadí 20-Volt nelze dosáhnout.

IQV12

Dostupnost - kompaktní, bezšňůrová konstrukce každého nástroje IQV12 Series umožňuje jednodušší přístup do stísněných prostor.

Trvanlivost - Chemicky odolné kryty jsou navrženy tak, aby odolávaly opotřebení, nárazům a zároveň chrání vnitřní komponenty.

Komfort - Lehký design a malý průměr rukojeti pomáhá minimalizovat únavu, dělá nástroje více ergonomické a pohodlné pro držení.


Produkty
Kontakty

MAVE Plus s.r.o.
Pasteurova 10
779 0 Olomouc
Česká Republika

 

 
+420 777 888 981
Oblíbené